חיפוש
 
 
 
 
 
 
מוסך מאזדה ומוסך פורד
 
 
מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד
 
 
 
 
 
 
 
 
מוסך שירות הצוות
 
 
 
 
 
 
 
073-7586247
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול למאזדה

 
כלי הרכב הוא מכונה אשר חשוב לתחזק אותה, אחרת אתם עלולים לסבול מבעיות מכאניות רבות ומגוונות. רכב המאזדה בו אתם נוהגים משרת אתכם נאמנה בכל ימות השנה, אך בכדי להצליח ולשמור עליו, עליכם לגשת למוסך מורשה ולבצע בו טיפולים תקופתיים.
 
לתיאום בדיקה או טיפול, צרו קשר עם מרכז שירות הצוות: 073-7586247. נתראה שם!
 

טיפול למאזדה במוסך מורשה

 
בכדי לשמור על כלי הרכב שלכם, חשוב לבצע את כל הטיפולים במוסך מורשה ולא לנסות לחסוך בעלויות משום שחיסכון כיום, עלול לעלות לכם ביוקר בעתיד. צוות העובדים במרכז שירות הצוות, הינו צוות עובדים מיומן ומקצועי, אשר עובר הכשרות מידי תקופה, בין אם הכשרות בארץ או בחו"ל, כך שהם מעודכנים בכל הדרישות ובכל המקצועיות שדרושה לעבודה.
 
טיפול למאזדה
 
רכבים בישראל אינם מסתכמים בכמה מאות, ורבים אשר בחרו לרכוש לעצמם רכב מאזדה חדש מהחברה, משקיעים עשרות אלפים ולעיתים מאות אלפים עבור הרכב.

ישנם מוסכים רבים ברחבי הארץ, אך על מנת להיות בטוחים כי הרכב שלכם מתוחזק ומטופל כראוי, חשוב לפנות אל מוסך מורשה מאזדה בתל אביב, על מנת לטפל בכלי הרכב שלכם בהתאם.

אם גם אתם ניגשתם אל מוסך לא מורשה בעבר, הרי שאתם יכולים להעיד על כך שהמוסכניק ביצע החלפת חלקים שלא באופן מבוקר ובאותה המידה אתם יכולים להעיד כי אם החלפת החלפים התבצעה באופן מקצועי, הרי שהחלפים לא בהכרח היו מקוריים.

 

במרכז שירות הצוות לוקחים אחריות על תיקונים וטיפולים למאזדה!

 
אחד היתרונות המהותיים של מוסך הצוות בתל אביב, הוא העובדה כי אנחנו לוקחים אחריות עבור כל הטיפולים והתיקונים המבוצעים. אתם כלקוחות המוסך יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם אמינים, וכי כל תיקון הוא התיקון הנדרש ולא מעבר לכך.

אם אתם נוהגים ברכב מספר שנים, אתם לבטח מכירים את כל השמועות אודות מוסכים שמרמים את הלקוח, רק בשל אי יכולתו לאתר את הבעיה האמיתית ובכך הם גובים ממנו עלויות גבוהות יותר ממה שנכון לגבות בפועל.

אם בחרתם להגיע אל מוסך מאזדה מורשה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלכם זה לא יקרה!