מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד

מוסך הצוות מרכז שירות הצוות מוסך מאזדה ופורד

איך אפשר לבחון את המוסך ולוודא שהוא אמין ומקצועי?

אנשים רבים מרגישים חסרי אונים בעת הכנסת הרכב לטיפול – האם הטיפול אכן נדרש? האם המחירים הללו הוגנים? האם הטיפול נעשה בצורה טובה? תחושה זו עשויה להשתפר מעט באמצעות נקיטת הפעולות הבאות:

בדיקת דירוג המוסך – קיימות פלטפורמות דירוג רבות עבור מוסכים ומרכזי שירות. בין אם מדובר ב"מדרג", "גלגלים" או כל אתר אחר, ניתן לראות בו את דירוג המוסך הניתן לו על ידי לקוחות עבר.

קריאת ביקורות – מומלץ לשמוע ביקורות מאנשים שהתנסו בטיפול במוסך אליו אתם הולכים. את חוות הדעת ניתן לקבל מחברים, קרובי משפחה או משתמשים שונים באתרי האינטרנט, המפרטים אודות חווית הטיפול במוסך הרלוונטי.

השתתפות בתהליך האבחון – במרכז השירות שלנו אנו מזמינים את בעל הרכב לקחת חלק בכל הליך האבחון, ולצעוד עמנו בכל שלבי הדיאגנוסטיקה. בדרך זו אתם יכולים לראות בעצמכם את מצב הרכב, ולהבין יחד איתנו אילו טיפולים דרושים עבורו.

חשוב להדגיש שבעת הכנסת הרכב למוסך רשמי מורשה מטעם החברה, אתם מצמצמים מאד את האפשרות לקבלת טיפול שאינו מקצועי או שאינו נצרך. מוסכים מורשים נדרשים לשמור על סטנדרט שירות ומקצועיות גבוהים, והבחירה במוסך מורשה מקנה לכם ראש שקט ושלווה נפשית.

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר