מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד

מוסך הצוות מרכז שירות הצוות מוסך מאזדה ופורד

חדש במרכזי השירות המורשים של מאזדה - התקנת מערכת Apple CarPlay במערכת המולטימדיה MZD CONNECT

יותר לא צריך להתעסק עם הסלולרי בזמן הנהיגה. נכנסים לאחד ממרכזי השירות המורשים של מאזדה, מתקינים מערכת Apple CarPlay מקורית ונהנים מחוויית נהיגה נוחה ובטוחה. ההתקנה רלבנטית רק לדגמי מאזדה בעלי מערכת CONNECT MZD וניתנת לתפעול באמצעות טלפונים ניידים מתוצרת Apple, דגמי איפון 5 ומעלה. על מערכת Apple CarPlay אתם מוזמנים לקרוא כעת.

הכירו את מערכת Apple CarPlay

מערכת המבוססת על טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לנהגים לשלב את ה-iPhone שלהם עם מערכת המולטימדיה של הרכב. באמצעות הוראות קוליות וללא צורך בשימוש בכפתורים או באמצעים ידניים שונים, ניתן לתפעל אותה, לעבור בין יישומים שונים וליהנות מחוויית נהיגה בטוחה ונוחה.

על ידי חיבור הטלפון ליציאת ה-USB ברכב, מופיע ממשק האיפון ישירות על צג המולטימדיה של הרכב והנהגים יכולים לשלוט בקלות בפונקציות השונות ללא צורך להסיר את עיניהם מהכביש ואת ידיהם מההגה.

לכל יישומי Apple  המאושרים ניתנת כעת גישה דרך מערכת Apple CarPlay. Apple Maps, Apple Music ו-iMessage, אליהן עתידות להתווסף אפליקציות נוספות הנמצאות כעת בפיתוח.

באמצעות סירי, העוזרת הווירטואלית של אפל, יכולים הנהגים לתת פקודות קוליות לביצוע שיחות טלפון, שליחת הודעות, בחירת מוזיקה וגישה לאפליקציית הניווט, הכל ללא שום הסחות דעת.

לתיאום בדיקה או טיפול, צרו קשר עם מרכז שירות הצוות: 053-4288916 נתראה שם!

התקנת המערכת

כדי להבטיח תהליך התקנה אמין ומקצועי, התקנת מערכת Apple CarPlay נעשית רק במרכזי השירות המורשים של מאזדה.

המערכת היא כמובן מקורית וטכנאים מומחים ומוסמכים אמונים על התקנתה כדי להבטיח את שילובו של האיפון האישי במערכת MZD CONNECT של הרכב. בעלי מאזדה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השימוש בה יעשה ללא תקלות.

לסיכום, מרכזי השירות המורשים של מאזדה עשו צעד משמעותי לעבר שיפור חוויית הנהיגה ברכבי מאזדה, עם שילוב מערכת Apple CarPlay במערכת המולטימדיהMZD CONNECT . התקדמות טכנולוגית זו לא רק מאפשרת נהיגה נוחה יותר, אלא מחזקת גם את מחויבותה של מאזדה לספק חדשנות וקידמה ולהציב בראש סדר עדיפויותיה את הבטיחות ושביעות הרצון של המשתמשים ברכב.

שירותי מכונאות לרכב מאזדה

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר