מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד

מוסך הצוות מרכז שירות הצוות מוסך מאזדה ופורד

טיפולים לפורד

טיפולים לפורד

יצרנית הרכב פורד משווקת מגוון רחב של דגמים בארץ ובעולם. למרות שמדובר על יצרנית רכב שנמצאת במקור בארצות הברית, הדגמים שלה זוכים להצלחה בישראל. בין היתר, דגמי פורד נהנים מהאמון של תושבי ישראל כי הם מצליחים לשמור על הערך הגבוה שלהם למשך זמן רב, משום שהם אמינים ובגלל שמאוד משתלם לטפל בהם.

התנאי היחיד לניצול היתרונות של רכבי פורד השונים הוא לפנות אל מוסך שמתמחה בכך. כאן נכנסים לתמונה השירותים של מוסך הצוות, שמוכיחים את עצמם עבור בעלי רכבי פורד בפריסה ארצית רחבה. באמצעות יצירת קשר עם המומחים של ב.ד. הצוות בע"מ ניתן לתאם את הטיפול המשתלם ביותר עבור כל סוגי הדגמים ולחסוך זמן, הוצאות וטרחה.

היתרונות של טיפול לפורד דרך מרכז שירות הצוות

חשוב לזכור שלא בכל מוסך יכולים להתחייב לתת לבעלי רכבי פורד את הטיפול המקיף והיעיל ביותר. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של שירות איכותי, כדאי ליצור קשר בהקדם עם המומחים שלנו וכך להרוויח כמה יתרונות מאוד משמעותיים:

  • טיפול לפורד גם בהתראה קצרה – המומחים שלנו ישמחו לקבל ממך פניה מסודרת על מנת לתאם עבורך טיפול מקצועי בתאריך קבוע מראש. אבל לנו גם ברור שלעיתים יש תקלות בלתי צפויות או חלילה תאונות דרכים, המחייבות פניה למוסך מקצועי גם בהתראה קצרה.
  • מגוון רחב של שירותים שונים תחת קורת גג אחת – המטרה שלנו היא לרכז עבורך מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. בזכות היכולת שלנו לרכז שירותים שונים תחת קורת גג אחת, אנו עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות ואף מציעים לך מענה מהיר לכל שאלה או התלבטות. במידת הצורך, נוכל לתאם עבורך את השירותים השונים גם בלי קשר למהלך הטיפול בפורד ולפי דרישות אישיות בלבד.
  • מחיר משתלם – אצלנו מבינים שהטיפול ברכב עלול להפוך למעמסה כלכלית כבדה. אז כדי להקל עליך עד כמה שאפשר, אנו מתחייבים להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת במיוחד. הצעת המחיר שלנו תקפה עבור כל סוג של טיפול לפורד והיא מוכיחה את עצמה גם על רקע תקופת אחריות מאוד ארוכה.

כל כמה זמן צריך לבצע טיפול לפורד?

מאוד חשוב להתייעץ עם מוסך מורשה לגבי התדירות המומלצת עבור טיפול לפורד. אנו קודם כל נבדוק איזה סוג של פורד יש לך, מה הדרישות של יצרן הרכב ביחס לסוג הדגם ומתי בפעם האחרונה ביקרת במוסך כדי לקבל טיפול. בהמשך, נתאם עבורך את הטיפול התקופתי ברכב כדי לצמצם למינימום את הסיכון לכך שייגרמו לו נזקים ותקלות.

שאלות ותשובות

בכדי לוודא שהמוסך שפניתם אליו הוא אכן מוסך מורשה ניתן להשתמש בשלושה ערוצים מרכזיים.

קרא עוד>>

על פי החוק במדינת ישראל, מוסכים מורשים נדרשים להציע ללקוחותיהם אופציה של שימוש בחלפים שאינם מקוריים.

קרא עוד>>

קשה לקבוע זמן אחיד לכל סוגי התיקונים והטיפולים ברכב.

קרא עוד>>

במרכז השירות שלנו ניתן לקבל את כל השירותים הקיימים עבור הרכב.

קרא עוד>>

לפני שאנחנו מתחילים בתהליך הטיפול והתיקון, אנו מעבירים לידי בעל הרכב הצעת מחיר מפורטת המתייחסת לכל היבטי הטיפול המתוכנן.

קרא עוד>>

בשנים האחרונות נעשה שינוי בחוק במדינת ישראל, ונקבע שמותר למוסכים מורשים להשתמש בחלפים שאינם מקוריים במסגרת האחריות של הרכב.

קרא עוד>>

אנשים רבים מרגישים חסרי אונים בעת הכנסת הרכב לטיפול – האם הטיפול אכן נדרש?

קרא עוד>>

העבודות שלנו בשטח

פורד פוקוס
פורד פוקוס
פורד פוקוס

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר