מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד

מוסך הצוות מרכז שירות הצוות מוסך מאזדה ופורד

כל הדרכים להימנע מתאונות דרכים

כשירות הרכב ותקינותו הן תנאי הכרחי לנהיגה בטוחה, אך הן אינן תנאי מספיק. על מנת לוודא כי הרכב שלכם כשיר לנהיגה חשוב שייערכו בו בדיקות תקופתיות במוסך שהוא מרכז שירות מורשה ומאושר לתחזוק רכבים בכלל ולרכבים מתוצרתן של חברות מסוימות.

חשוב לציין כי גם כאשר נוקטים בכל האמצעים הנדרשים להימנעות מתאונות דרכים לעיתים הן בלתי נמנעות, לצער כולנו ולאסונם של מי מאתנו. ודאי חשוב להקפיד על נהיגה במצב שבו אתם ערניים לחלוטין, דרוכים, כשהקשב והריכוז נתונים במלואם בנעשה בכביש; ודאי הכרחי לנהוג במתינות, במהירות המותרת בלבד, לבדוק שיש שמן ומים במנוע, לציית לחוקי התנועה, לא להסיח את הדעת באמצעות דיבור בטלפון נייד.

מוסך הצוות כל הדרכים להימנע מתאונות דרכים

על מה אנחנו מדברים כאשר אנחנו מדברים על הגורם האנושי?

על מנת להגביר את הסיכוי להימנעות מתאונת דרכים עלינו לנקוט שילוב של פעולות נדרשות והכרחיות: לנהוג בזהירות בכביש ולהקפיד על תקינות הרכב וכשירותו במוסך מורשה מאזדה ופורד. על מנת לוודא כי כל מערכות הרכב ומכלוליו תקינים, חשוב לערוך בדיקות באמצעות מחשב במרכז שירות, אשר באמצעות המחשב, שבו שמורים פרטי הרכב שלכם והטיפולים השונים שבוצעו בו, ניתן לעקוב באופן שוטף אחרי מצבו.

נקיטה של כל הפעולות ההכרחיות לשמירה על הרכב ולשמירה על עצמנו, הנהגים, אנחנו עלולים להיקלע, חלילה, לתאונת דרכים. אם וכאשר מתרחשת תאונה, אנחנו עשויים או עלולים להידרש לשירותו של עו"ד לענייני תעבורה.

מה מלמד אותנו הניסיון המר?

על אף נקיטת כל האמצעים הנדרשים ומיצוי מרבי ומיטיבי של כל הדרכים להימנע מתאונות דרכים, הניסיון המר מלמד אותנו כי תאונות עלולות להתרחש בכל מקום ובכל זמן.

במרכז שירות מורשה ומוסמך יטפלו ברכב שלכם ויכשירו אותו לנהיגה בטיחותית על הכביש על מנת לצמצם ככל שניתן את הסיכון שבנהיגה בו. כמו כן, בשל היות מוסך מורשה מטעמן של חברות ביטוח, טבעי ומתבקש לבחור בו כמקום שבו יתוקן הרכב שלכם, אם וכאשר הוא ייפגע, חלילה, בתאונה ויהיה הכרח לטיפול מקיף וכולל במערכות השונות.

הצוות המקצועי של עובדי המוסך ישקיע כל מאמץ וכל משאב על מנת לתקן את הרכב הפגוע ולהכשירו לנהיגה עוד באותו יום. כל המחלקות הנמצאות תחת קורת גג אחת: מיזוג אווירדיאגנוסטיקהפחחות וצבעמכונאות והמחלה שנותנת את האישור הסופי לתקינות הרכב ולהיותו מוכן לעלות על הכביש – מחלקת בקרת איכות, המעניקה את האישור הסופי לתקינות הרכב, לאחר שאנשיה וידאו כי כל מערכותיו פועלות כסדרן.

מי מכם שיש להם ביטוח מקיף, אשר במסגרתו, בשעת צורך, יטופל רכבכם במרכז שירות מורשה שיש לו הסכם עם חברות הביטוח המובילות בשוק, יכולים לנסוע (בזהירות, כמובן) בתחושה ובידיעה כי גם אם וכאשר, חלילה וחס, האוטו שלכם יהיה מעורב בתאונת דרכים, הוא יטופל במוסך הטוב ביותר.

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר