מרכז שירות הצוות
מוסך מאזדה ופורד

מוסך הצוות מרכז שירות הצוות מוסך מאזדה ופורד
מבצע לאתר מוסך הצוות

מכונאות רכב וטיפולים

מחלקת שירות ומכונאות הרכב היא המחלקה הגדולה ביותר במוסך הצוות.
המחלקה מטפלת מדי יום בעשרות מכוניות ומוציאה מדי יום עשרות לקוחות מרוצים ובטוחים חזרה אל כבישי הארץ.

המחלקה פועלת לפי הוראות והנחיות היצרן, מציעה שירותי טיפול שגרתיים לצד טיפול בתקלות רכב שונות שמתרחשותמעת לעת גם ברכבים חדשים.
המכונאים המומחים העובדים במחלקה מכירים כל בורג ברכבי פורד ומאזדה ויודעים לאבחן, לאתר ולטפל בתקלותהשונות במהירות רבה, לכן אנו מסוגלים להציע לכם שירות ללא תחרות, במחירים הוגנים.

האמינות, ההקפדה על הפרטים הקטנים והשמירה חסרת הפשרות על בטיחות הנהגים הן הסיבות לבחירתם שלהלקוחות שלנו בנו, כמוסך הבית שלהם.
נשמח לראות גם אותך בין לקוחותינו!

לתיאום בדיקה או טיפול, צרו קשר עם מרכז שירות הצוות: 053-4288916 נתראה שם!

היכרות עם התחום של מכונאות רכב יכולה לשפוך אור על הטיפולים הנפוצים ולסייע לנהגים במכוניות פרטיות ומסחריות. בנוסף, חשוב להבין את ההשפעה של התחום על הנהיגה עצמה וכמובן על הבטיחות בכבישים מכונאות רכב היא תחום רחב המשתרע על סוגים שונים של תתי-תחומים.

מלבד העובדה שמדובר על תחום שחל פחות או יותר על כל סוגי הרכבים, צריך גם להביא בחשבון את השינויים שחלים עליו. רק בשנים האחרונות לדוגמא החלו רכבים חשמליים להיכנס לקטלוג של המוסכים והיבואנים המורשים, בעוד כבר בעתיד הקרוב אנו נראה יותר ויותר מכוניות אוטונומיות.

שירותי מכונאות לרכבי מאזדה

שירותי מכונאות למכוון סוגי רכבים

שירותי מכונאות לרכב מאזדה

טיפולים ומכונאות לכל סוגי הרכב

מה מיוחד בתחום של מכונאות רכב וטיפולי רכב?

היתרון בתחום של מכונאות רכב וטיפולי רכב בא לידי ביטוי בהתאמה ובגמישות. מצד אחד, התחום כולו נשען על שנים רבות של ניסיון ועל היכרות עמוקה על החלקים החשובים של כלי רכב פרטיים, מסחריים וכן הלאה.

מצד שני, בעלי מקצוע בתחום של מכונאות רכב וטיפולי רכב לא יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור. לכן הם עוברים הסמכות לעיתים קרובות ואף יוצרים למפעלי הרכב בעולם כדי לראות את הדגמים החדשים לפני כולם, ללמוד כיצד לטפל בהם ולדעת איך לבחור עבורם את חלקי החילוף הרלוונטיים.

מהם טיפולי הרכב הנפוצים וכיצד הם משפיעים על רכבנו?

השאלה המתבקשת היא למה נהגים צריכים להכיר לעומק את התחום של מכונאות רכב וטיפולי רכב, גם אם הם בעצמם לא מתכננים להשתלב בו בתור בעלי מקצוע ומכונאים. בשביל לענות על זה, צריך להכיר את טיפולי הרכב הנפוצים ואת הקשר ביניהם לבין בחירה נכונה של המוסך:

איפה מבצעים טיפולי רכב?

כל מי שמכיר לעומק את התחום של מכונאות רכב וטיפולי רכב ומבין את ההשפעה שלו על הנהיגה יכול להשקיע זמן רב יותר בבחירת מוסך . בסופו של דבר, נהגים רבים פוגשים באופן מעשי את התחום של המכונאות רק כאשר הם צריכים לבצע טיפול ברכב.

בשביל טיפול כזה, חשוב מאוד למצוא את המוסך הכי אמין שגם מכיר לעומק את המאפיינים של הרכב ואת הדרישות של היצרן. בסופו של דבר, התחום של מכונאות רכב כולל בתוכו כל כך הרבה טיפולים בגלל שהוא חשוב ועל רקע הרלוונטיות שלו לכל אחד מאיתנו.

שאלות ותשובות

אצלנו במוסך מורשה מאזדה תוכלו למצוא את כל סוגי השירותים והטיפולים האפשריים עבור רכב המאזדה שלכם.

קרא עוד>>

על פי החוק במדינת ישראל, מוסכים מורשים נדרשים להציע ללקוחותיהם אופציה של שימוש בחלפים שאינם מקוריים.

קרא עוד>>

קשה לקבוע זמן אחיד לכל סוגי התיקונים והטיפולים ברכב.

קרא עוד>>

כחלק ממחויבות המוסך למקצועיות חסרת פשרות אנו מעניקים אחריות מלאה לכל עבודה ולכל טיפול המתבצע במרכז השירות שלנו.

קרא עוד>>

במרכז השירות שלנו ניתן לקבל את כל השירותים הקיימים עבור הרכב.

קרא עוד>>

לפני שאנחנו מתחילים בתהליך הטיפול והתיקון, אנו מעבירים לידי בעל הרכב הצעת מחיר מפורטת המתייחסת לכל היבטי הטיפול המתוכנן.

קרא עוד>>

בשנים האחרונות נעשה שינוי בחוק במדינת ישראל, ונקבע שמותר למוסכים מורשים להשתמש בחלפים שאינם מקוריים במסגרת האחריות של הרכב.

קרא עוד>>

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר