מבצע לאתר מוסך הצוות

פחחות וצבע לרכב

מוסך הצוות מעמיד לרשותכם את אחת ממחלקות פחחות וצבע לרכב הטובות ביותר בארץ, צוות של
אומנים בתחומם שעובדים רק למען מטרה אחד – שהרכב שלכם יראה כמו חדש.
מוסך הצוות מעמיד לרשותכם את אחת ממחלקות פחחות וצבע לרכב הטובות ביותר בארץ, צוות של 
אומנים בתחומם שעובדים רק למען מטרה אחד – שהרכב שלכם יראה כמו חדש.
מוסך הצוות מבצע פחחות וצבע לרכב

לא משנה אם הרכב שלכם נשרט בחניה או שהייתם מעורבים בתאונת דרכים – במרכז שירות הצוות תמצאו את כל הציוד הדרוש על מנת להחזיר לרכב שלכם את המראה שלו לפני התאונה, בדיוק כמו שהיצרן התכוון ובדיוק כמו שאתם התכוונתם כשקניתם את הרכב!

מחלקת פחחות וצבע לרכב של המוסך מצוידת במכשור מתקדם למתיחת שלדות ושלדות סולם, תנור צבע חדיש, מכשירי יבוש ומערכת משוכללת ומדוייקת להתאמת צבעים. אנו עושים שימוש אך ורק בצבעים המומלצים על ידי חברות פורד ומאזדה העולמיות ומקפידים על שימוש בחלפיים מקוריים.

גם אחרי תאונה, מוסך הצוות עומד לרשותכם. אנו מבינים את סערת הרגשות בה אתם מצויים ונעשה הכל על מנת לעזור לכם להחזיר את המצב לקדמותו. אנו עובדים ישירות מול חברות הביטוח כך שבעת הפעלת פוליסה כל שתצטרכו זה להגיע למוסך ולצאת משם עם רכב בדיוק כמו שהוא אמור להראות.

לתיאום תיקון צבע או פחחות, צרו קשר עם מרכז שירות הצוות: 053-4288916 נתראה שם!

מוסך הצוות מבצע פחחות וצבע לרכב
מוסך הצוות מבצע פחחות וצבע לרכב

פחחות וצבע לרכב במחירים הכי משתלמים!

כל רכב שנמצא על הכביש "חטף" לאורך ההיסטוריה הגלגלית שלו: מכה,שריטה או חבטה בעוצמות משתנות. שריטות כאלו או אחרות הן עניין "קוסמטי" הניתן לטיפול באופן מיידי במחלקות הפחחות והצבע השונות במוסכים מורשים.

מכות וחבטות עלולות לפגוע במרכב הרכב וכתוצאה מכך להשפיע על תפקודו התקין. מכות וחבטות מעבר ל"טיפולים הקוסמטיים" במחלקות הפחחות והצבע מחייבות את בעלי הרכב לבדוק באופן יסודי את מרכב הרכב ובטיחותו. אם גם רכבכם קיבל מכה או חבטה כנסו מייד למוסך מורשה המוסמך לטיפול ברכבכם ובדקו בצורה מקיפה את מרכב ושלדת הרכב,מעבר לעניין הנראות מדובר בעניין של בטיחות כלי הרכב שלכם!

פחחות לרכב מאזדה

פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים

פחחות וצבע לרכב עושים רק במוסכים המורשים

הרי לכם נתון מעניין: אחת השיטות של יצרניות הרכב לייחד את רכבם נמצא דווקא בגווני הצבעים הייחודים הנבחרים בדגמים שונים. כתוצאה מכך, הכחול של רכבי פורד איננו הכחול של רכבי מאזדה לצורך העניין. טיפולי פחחות וצבע לרכב במוסך לפורד או מוסך מאזדה יבטיחו לכם את קבלת הגוון המדויק של רכבם.

כמו כן, מומחי פחחות וצבע במוסך מורשה למאזדה,לצורך העניין, יבצעו גם בדיקת דיאגנוסטיקה לרכב לאבחון תקלות אפשריות בשלדת הרכב. בדיקה זו תבטיח לכם שמירה על בטיחות הרכב ובנוסף, תשמור על ערכו הכספי על פי מחירון הרכב, כידוע, מכות וחבטות הפוגעות בשלדת הרכב מורידות באופן משמעותי את ערך הרכב.

מוסך הצוות לרשותכם גם במחלקת הצבע והפחחות!

ב.ד הצוות – מרכז שירות מורשה לרכבי פורד ומאזדה מעמיד לרשותכם את אחת ממחלקות הפחחות והצבע המתקדמות ביותר בארץ. מחלקת הפחחות והצבע שלנו תעניק לכם שירותי מוסך למאזדה ולפורד. במחלקה תמצאו את כל הציוד הנדרש על מנת להחזיר לרכבי המאזדה או הפורד שלכם את המראה הטבעי בדיוק כפי שהיה לפני קבלת השריטה, מכה או חבטה.

מחלקת הפחחות והצבע שלנו מצוידת במכשור מתקדם למתיחת שלדות סולם, תנור צבע חדיש, מכשירי יבוש ומערכת משוכללת ומדויקת להתאמת צבעי המקור.

במחלקת הפחחות והצבע של הצוות עושים שימוש אך ורק בצבעים המומלצים על ידי חברות פורד ומאזדה העולמיות ומקפידים על שימוש בחלפים מקוריים ובטיחותיים לבעיות שונות בשלדת הרכב.

טופס יצירת קשר

טופס יצירת קשר